OZNAM

Na základe nového systému matriky na SZĽH je nutné doplniť na registráciu hráčov niektoré údaje. Jedným z nich je fotografia v elektronickej podobe.
Preto žiadam všetkých uvedených v zozname, aby sa vo štvrtok 25.05.2017 o 16:30 po riadnom tréningu letnej prípravy, zúčastnili spoločného fotenia jednotlivých hráčov na el. registráciu.
Nejde o novú registráciu, ide len o zmenu systému. Ďakujem za pochopenie.

Branislav Bartek

Meno Dátum narodenia
BALÁŽ, Filip
BALKO, Dávid
BARTEK, Jakub
BARTEKOVÁ, Ester
CINA, Adam
CINA, Simon
CZILLING, Edmund
DRIENOVSKÁ, Tatiana
ĎURČEK, Lukáš
FERENC, Samuel
FERENC, Samuel
HERDA, Dominik
HORVÁTH, Nikolas
JANČO, Mário
JURÍK, Matúš
JURÍKOVÁ, Alica
KMOTORKA, Samuel
KOCIAN, Andrej
KOCIAN, Jakub
KOŠÚT, Dávid
KOVÁČ, Matúš
KRAJMER, Kristián
KRČMÁR, Adam
KRČMÁR, Marek
KUŤKA, Mário
LINTNER, Dominik
LÖBBOVÁ, Dominika
LÖBBOVÁ, Veronika
LUKÁČOVÁ, Laura
MALÝ, Dávid
MIHALÍK, Jakub
MINÁR, Jakub
MINÁR, Michal
MINÁROVÁ, Petra
MONDOČKO, Michal
MOTOŠICKÝ, Maroš
PÁLENÍK, Adrián
PÁNIK, Lukáš
PÁNIK, Šimon
PAVLÍKOVÁ, Ella
POVODA, Miroslav
POVODA, Samuel
ŠABO, Samuel
ŠABO, Timotej
ŠABOVÁ, Kristína
SAHAJ, Samuel
SEGÍŇ, Peter
ŠPENDEL, Ivan
ŠRAMATY, Marek
SUCHÁŇ, Dávid
ŠÚTOR, René
TONKOVIČ, Adrian Ján
TONKOVIČ, Dárius
URBAN, Roderik
VALKOVIČ, Dominik
VALKOVIČ, Peter
VÍGLASKÝ, Adam
ZIMA, Patrik
ZOČEK, Alexej Roland

Posledný zápas II.Ligy Gubalov pohár (2016/2017) 01.04.2017 Lamač (ml. žiaci)

V sobotu 01.04.2017 o 13.30 odohráme posledný zápas II.Ligy Gubalov pohár (2016/2017) mladší žiaci v Bratislave na Lamači.

Zostava: doplnená po piatkovom tréningu

ADAMIK,PRESINSKY,MINAR,VIGLASKY,SABO,SABOVA,JURIK,SPENDEL,BALAZ,SUTOR,KRAJMER,LUKACOVA, REGI,HOMOLA,KUBIS, SACHS.

panik, povoda,horvath – volno.

Zraz pred zápasom: 10:30 ZŠ ZM
Odchod autobusu: 10:45

V prípade individuálnej dopravy, zraz v Lamači o 12:15

Žiadam Vás aby ste v komentári uviedli, kto ide autobusom a kto individuálne.

Branislav Bartek
tréner

ZÁPAS II.Liga Gubalov pohár Nové Zámky-HC Zlaté Moravce 26.03.2017

POZOR!!!
Mení sa čas. V nedeľu ráno si nezabudnite prestaviť hodiny!!!

Zraz na Zš v ZM 26.03.2017 o 10.15 odchod autobusu 10.30

Prvý zápas starších žiakov v Nových Zámkoch 12.30
Starší žiaci, v prípade individuálnej dopravy zraz v NZ o 11.15
Nominácia St.žiakov:
Adamik,Frano, Bartek,Pánik,Herda,Ferenc,Jančo,
+ nr a lv

Mladší žiaci, v prípade individuálnej dopravy zraz v NZ o 13.00
Nominácia Ml.žiakov:
PRESINSKY,MINAR,VIGLASKY,SABO,JURIK,SPENDEL,LUKACOVA,MIHALIK (spravit ostarsenie) HOMOLA, KRAJMER,BALAZ,SABOVA,REGI,HOMOLA,HORVATH
+ nr

Branislav Bartek
tréner

O pohár Jozefa Gubaľu II.Liga žiakov 11.12.2016 v ZM proti HC Petržalka 2010 Bratislava

Zápas v nedeľu 11.12.2016 HC Zlaté Moravce proti HC Petržalka 2010 Bratislava

Miesto: ZŠ HC Zlaté Moravce

Starší žiaci – zraz 7:30.

Nominácia: Fraňo, Bartek, Pánik, Jančo, Kuťka, Krčmár, + Nitra

Mladší žiaci – zraz 10:00.

Nominácia: Tonkovič, Prešinský, Šabová, Lukáčová, Páleník, Šabo, Špendel, Šútor, Minár, Víglaský, Jurík, Regi, Homola + Nitra

Nominácia Skalica

NOMINACIA NEDELA : zraz 7:45 ZM odchod 8:00 . NR olimpia 8:25

Fraňo Nikolas
Adámik Július

Bartek Jakub
Lobbová Dominika
Jančo Mário
Pánik Lukáš
Kubis Pavol
Kuťka Mário
Šucha Filip
Varga Samuel
Kováč Branislav
Bošanský Jakub
Krčmár Marek
Herda Dominik
Príbela Patrik
Rakús Dominik
Drienovska Tatiana
Lobbová Veronika

NOMINACIA NEDELA – zraz 7:45 odchod 8:00 . OLIMPIA 8:22

Šabová Kristína
Lukáčová Laura
Páleník Adrián
Šabo Timotej
Špendel Ivan
Šútor René
Tonkovič Adrián
Baláž Filip
Minár Michal
Víglaský Adam
Cina Simon
Pánik Šimon
Povoda Samuel
Horváth Nikolas
Kocian Jakub
Mihalička Alex
Fraj Henrich
Slažanský Samuel
Molnár Ondrej
Kubis Lukáš
Prešinský Filip