TABUĽKA VÝSLEDKOV

[standings league_id=1 template=extend logo=true]

[crosstable league_id=1 mode=embed]

 

[matches league_id=1 mode=all]

Tabuľka výsledkov
Amatéri HK 63
Sľažany
HK
Medvede
Torpéda HC
ZM „B“
BONUSS
ZM
HC
Dynamo
Amatéri x 2 : 13 2 :10 2 : 16 0 : 7 2 : 7 3 : 4
HK63 Sľažany 13 : 2 x 3 : 2 2 : 4 13 : 3 5 : 2 9 : 1
HK Medvede 10 : 2 2 : 3 x 5 : 7 7 : 1 5 : 2 16 : 3
Torpéda 16 : 2 4 : 2 7 : 5 x 4 : 5 sn 6 : 3 15 : 2
HC ZM „B“ 7 : 0 3 : 13 1 : 7 5 : 4 sn x 9 : 3 4 : 1
BONUSS ZM 7 : 2 2 : 5 2 : 5 3 : 6 3 : 9 x 12 : 2
HC Dynamo 4 : 3 1 : 9 3 : 16 2 : 15 1 : 4 2 : 12 x
Konečné poradie
Poradie Názov mužstva Počet bodov Skóre + / – Počet zápas.
1. Torpéda 16 52 : 18 34 6
2. HK63 Sľažany 15 45 : 14 31 6
3. HK Medvede 12 45 : 18 27 6
4. HC Zlaté Moravce „B“ 11 28 : 28 0 6
5. BONUSS 6 29 : 29 0 6
6. HC Dynamo 3 13 : 59 -46 6
7. Amatéri 0 11 : 57 -46 6

48 komentárov pri “TABUĽKA VÝSLEDKOV

 1. Pripájam sa k predchádzajúcemu poďakovaniu a prianiu a žasnem nad úbohosťou niektorých starších príspevkov. Už keď som minule čítal o nejakých disciplinárnych trestoch, tak som sa čudoval, čo za de… to tu hrá. Keď teraz vidím, že podľa niektorých diskutujúcich treba lepších súperov okydávať a prijať nejaké pravidlá a opatrenia, aby neboli až takí dobrí, je mi úplne zle. Ale asi je to také slovenské. Ak je niekto lepší, netreba mu dopriať a zagratulovať, ale treba ho poriadne znevážiť a hádzať mu polená pod nohy. A ja, ak som v niečom horší, tak nebudem riešiť ako sa zlepšiť. Radšej budem nadávať na celý svet a obviňovať kadekoho z kadečoho. „Jdu blejt, velebnosti.“

 2. Dakujem vsetkym tym co prispeli k zorganizovaniu MHL 2013 vsetkym prajem pevne zdravie. Superom gratulujem a zvlast dakujem rozhodcom nemali to lahke ale zvladli to.Vsetkym prajem uspesny rok. Caute.

 3. čo tu všetci mrnčíte ze kto tu všetko hral? buďte radi že tu niekto pohol riťou a snažil sa niečo spraviť pre ľudí a šport ako taký…vy VEĽKÍ KRITICI A ŠTATISTI vy čo ste spravili pre šport? prečo neprídete a nepričiníte sa o niečo??? veľké huby tu na fóre máte!!!! koľko moravčanov chcelo hrať a nehralo? každý mohol kto chcel! a čo keď niekto vie hrať hokej tak preto nemôže hrať doma??? my sme išli hrať futsal do ZM ligy, dostávali sme „kefy“ a ani nás nenapadlo mrnčať že sú tam futbalisti ktorí hrávajú po dedinách a boli futbalovo úplne niekde inde my…….nemám slov na tie hlúpe komentáre komentáre o uzavretých kabínach ZM B a podobné drísty…a ešte si tu nejaký neznámy bezmenný dovolí drzo a menovite označiť celý výbor…ľudia preberte sa !!!

 4. Tak nám to skončilo,slávna naša MHL skončila
  Asi v žiadnom meste na Slovensku neorganizoval niekto takúto hokejovú súťaž ako zorganizoval HCZM .
  Môžem len napísať že snaha bola výbor HCZM sa snažil ale nepoučil z minulého roku,a je jedno či sa to volá AHL alebo MHL
  Neviem čo chcel HCZM založením takejto ligy bez pravidiel vlastne dosiahnuť.

  Návštevnosť ludi – katastrofa až na pár zápasov ktoré už boli na hrane 2 ligy bola návštevnosť mizerná.
  Podla mňa mala byť myšlienka založenia takejto ligy aby si mohli zahrať všetci ti ktori ho majú radi a nikdy súťažne nehrali a ak aj áno tak už dávno ,a pribudli im nejaké tie roky.
  HCZM urobilo ligu bez pravidiel a obmedzenia hráčov čo sa samozrejme prejavilo na kvalite pár zápasov ale tým pádom to bola súťaž o tom kto si akého háča zoženie hlavne BB, LV ,NR samozrejme tým pádom obrali o miesta iných hráčov z okolia ZM.
  Absurdity …. súpiska sa môže dopisovať počas celej súťaže
  na súpiske nemenovaného mužstva sa objaví 5-6 hráčov 2 ligoveho mužstva
  nemenované mužstvo má komplet 10 12 hráčov z Nitry ktorí určite s hokejom vyrastali
  od malička a vlastne HCZM im poskytol prijemnú vikendovú zábavu
  Asi by bolo nespravodlivé kritizovať vedúcich mužstiev aj keď samozrejme svoju zodpovednosť za to ako poskladali mužstvo svojím spôsobom nesú a využili len to čo im bolo dovolené hlavnú zodpovednosť má HCZM v zložení
  Ing. Marian Pánik – prezident
  Juraj Mačkay – viceprezident tel
  Ján Barta – manažér
  Ing. Dušan Madola – finančný manažér
  Branislav Bartek – člen
  Ján Švec – člen
  Jozef Herda – člen
  Michal Varga – člen
  Ing. Ján Daniš – člen
  Tak važeni ako to už niekto písal BAVME SA HOKEJOM alebo skôr niektorí chalani z BB LV NR nech sa bavia v Zlatých Moravciach hokejom vybor HCZM im k tomu vytvoril dobré podmienky no a moravčania nech pozerajú zo striedačky.

  • vyuzijem, ze si tu vymenoval vedenie moraveckeho hokeja a patri im velkaaaaaaaaaaaa vdaka co robia pre moravecky hokej, ktory tu dlhe roky len prezival….

 5. Jednoznačne T. Segíň by bol z teba kvalitný spisovateľ a básnik, to klobúk dole si na smiech čo tu píše kvalitne si s…. do úst, ale keď ti chutí tak dobrú chuť 🙂 … Panto ty si další čo sa tu rozpisuješ na lade si ukázal akurát to ho… čo T.Segínovi tak chutí !!!

  • taketo veci by sa tu nemuseli pisat!!! tiez som nesuhlasil zo vsetkym co Tomas napisal a hej mam aj ja pocit ze si protirecil v dvoch prispevkoch, ale aj tak urazat sa tu nemusime. A ked uz tak sa podpis aj ty aby chalani vedeli s kym maju tu cest

  • vsak ide tomasovi dobre pisat???tak isto je aj dobry na lade,mal si to chut vymakat,co sa tebe isto ani z daleka nepodarilo….a co sa mna tyka som rad ze som si mohol zahrat a hybat sa,to je moj ciel a nebudem sa nikdy s nikym superit kto je horsi a kto je lepsi, hlavne ma tesi ze som priviedol muzstvo k vitazstvu v lige…..p.s. taketo stupidne osocovanie ma urazit nemoze

 6. Nieje jedno kto v akom mužstve hrá ??? Nech majú hoc aj Dalajlámu ide tu predovšetkým o to aby sa niečo dialo v Zlatých Moravciach za čo patrí veľká vďaka organizátorom tohto podujatia a o to, že kto má chuť si zahrať si zahrá. V príspevkoch s minulého roka sa útočilo na víťazné mužstvo dnes sa útočí na víťazné mužstvo tak teraz neviem ide v tejto súťaži o výhru alebo o to kto to má vyhrať???
  Je mi jedno kto vyhrá ide mi o to, že konečne mám šancu pozerať sa na chalanov ktorý hrajú pre radosť!!! Ďakujem Vám všetkým za pekné zápasy a teším sa už teraz na budúci rok .
  Dodo

 7. Tak a Opäť s veľkým a spokojným úsmevom po včerajšom teamovom výkone teamu TORPED a ani nie tak na moju obhajobu ale na ostatných ako sú hráči : Erik a Miro Filipovci a taktiež Miško Kmeť na súpiske LV figurujú ale od kedy začala MHL v ZM od vtedy neodohrali ani jeden ligový zápas riadení SZĽH za HK Levice (SZĽH – Slovensky Zväz Ľadového hokeja ak by si nevedel). Na margo Jakuba Burdu -tak je to brankár ktorý je v MHL ako hráč a taktiež neodchytal od spomínaného obdobia ani jeden zápas. Na margo môjho brata si trúfaš tiež, keďže 5rokov nehral hokej za žiadny team, ktorí spadá pod SZĽH a MHL hral len 3z. Úprimné ma neteší že to irituje niekoho, že si prídeme zahrať s bratom a kamarátmi obľúbený šport, po mnoho rokoch DOMOV a pred svojimi trénermi z mládežníckych kategórií v ZM pred rodinou a našimi fanúšikmi.

  Nás to baví a hrali sme to od mala a aj stále hráme a aj budeme tak pevne verím že odpustíš mne aj môjmu bratovi že sa nám Náš tatko od malička venoval a viedol k niečomu a budeme myslieť na tvoju reakciu tu na tomto chate, a vezmeme tvoj „vycibrený uhol pohľadu“ vážne a schválne si nebudeme robiť radosť z hokeja, a budeme dbať na pocity nášho súpera a aby sa mu dalo dobre spávať – lebo očividne teba to veľmi irituje, že je niekto lepši ako ty /alebo tvoj team ak teda vôbec nejaký máš/ a vieš aj ten tvoj spánok preto asi nič moc…..

  A na margo mňa od kedy sa začala hrať MHL som bez klubu a nie som registrovaný ani v jednom klube riadenom na SZĽH a ani nemôžem hrať za žiaden team riadení SZĽH. Neboj neprišiel som si robiť chuť do hokeja v MHL ale skôr si uvoľniť hlavu atď ,ale teba je do toho nič veď vieš 🙂 Môžem ťa upokojiť , že MHL som nebral až tak vážne, ako to tu ty prezentuješ – páči sa mi ako vidíš do mňa a vieš ohodnotiť moje maximum!!! 🙂

  Doplňujúca info pre teba je, že dal som v tom inkriminujúcom stretnutí len 8g veru uniklo ti aj to, že tam nehral môj brat lebo by dal asi tiež 8 a to by tvoje ego utrpelo očividne veľkú ranu.
  Ďalej – amatéri sme tu všetci aj tí čo sú alebo boli na súpiske HK Levice – ty nemáš ani najmenšiu potuchu o tom ako to funguje. Takže ako dospela osoba /čo predpokladám si, aj keď momentálne váham/ by si mal vedieť, že keď neviem niečo na 100% radšej si to overím skôr ako to trepnem alebo napíšem niekde kde to číta viacero ľudí.

  Ďalej teda na tvoj postoj a „atak“ na víťazný team TORPED, dodám ďalšie potrebné info a poznatky pre utvrdenie názoru pre menej zbehlých v tejto téme, keďže očividne niekto nevie niečo prehryznúť. Takže Team Medvede máju tiež asi 5hráčov na súpiske čo som s nimi ja osobne hrával alebo trénoval ich. Team ZM B tiež asi 6 /lebo pri č.6 som prestal rátať / a dovolím si povedať najviac skúsených chlapcov so všetkých.
  A dodám že bolo viac menej pravdepodobné že práve tieto Teami sa „pobijú“ o prvé miesto a ak si si nevšimol bolo to rozhodnuté až v poslednom zápase či už 1.miesto a cez víkend bude tiež zaujímavé stretnutie o 3.miesto.
  Ak ti to náhodou uniklo a čas by mal byť 15:30.

  Zabudol som Team Slažian /kde mám plno dobrých kamarátov/ detto- mali kvalitný Team a dovolím si napísať ako ZM B najlepší. Ostatné teami je pravda nemajú toľko takých typov ale dostávam sa k tomu Čo som písal už včera :

  „K tým súpiskám teamov – možnosti ma každý rovnaké, ambície niekto vysoké niekto žiadne..atď, čo sa týka umiestnenia – niekto si proste len rad vypne hlavu a zahrá si hokej s kamarátmi a odreaguje sa od každodenných starostí a problémov a nepozerá na umiestnenia a niekto chce za každú cenu vyhrávať a robí preto maximu- to je proste tak a nikto to nikdy nezmení. 🙂 Takže zbytočne sa tu riešia tieto veci…. “

  PS – zabudol som vyššie napísať, že po tom zápase o 3.Miesto si náš Team TORPEDA bude preberať víťaznú trofej za 1.Miesto v MHL, tak dúfam že nám prídeš zatlieskať.
  A keď by si veľmi chcel môžeme si dať aj spoločnú foto lebo ja a môj bráško si budeme robiť. A keďže nás máš za také „hviezdy“ môžeš si dať snami aj ty foto !
  A keby si sa aj predstavil, tak by sme ti foto podpísali a pridali venovaníe ! 🙂

  Tak ahoj a dúfam že dnes sa ti bude spať oveľa lepšie ako včera.

  Pamätaj že “ tí ktorí doprajú iným, tak im bude tiež dopriate inými a raz sa zadarí!

  Tak Ahoj a nech sa ti darí!

  Tomáš Segíň
  Team TORPEDA
  RW

  • Tomáš Tomaš ty dobre vies ze v takej to sutazi ak by bola organizovana tak ako v inych mestach (obmedzenie hráčov) by si nemal vobec hrat ani tvoj brat ani nikto kto je na supiske LV ani iny hráči v druhych mužstvach. Píšeš tu o tymovom duchu ale sam zase vieš že pokial by si nenastupil ty a tvoj brat tak Torpeda nevyhraju , ale to je vec vyboru ze urobil sutaz bez pravidiel a len o tom tu pišem za všetko je zodpovedný výbor HCZM

   Takže v kazdom muzstve je okrem Amaterov Hostie je 5 6 hracov ktory nemaju so Zlatomoraveckym hokejom nic spoločné alebo su registrovani

   A prave vybor HC ZM nesie za vsetko zodpovednost hoci neda mi im podakovat ze nieco vymysleli ale nedomysleli.

   Stanovy HCZM

   2. Hokejový klub HC Zlaté Moravce je v zmysle zákona č. 83/1990 Zb. dobrovoľným združením občanov, ktorí jeho prostredníctvom vykonávajú činnosť zameranú na rozvoj, prosperitu a ochranu záujmov športovcov – hokejistov mesta Zlaté Moravce. /ďalej len HK/ …… kolko hokejistov ZM si nemohlo zahrat koli cudzim hračom

   3. Poslaním HK je uspokojovať záujemcov o športovú činnosť v hre ľadového hokeja, vytvárať podmienky na upevňovanie ich zdravia, zvyšovať telesnú a duševnú zdatnosť a športovú výkonnosť.

   Koho uspokojil HCZM kolky cudzi hraci si tu zvyšovali telesnú a duševnú zdatnosť
   asi tolko

   • Tak k tomuto už ozaj nieje čo napísať čistý ….., chcel by som ťa vidieť ako vydávaš registračky a kontroluješ to. Ako sa každý hráč fotí a čojaviem čo, čistý ale docela čistý ….., domácim hráčom by si zakázal hrať a ako by si odkontroloval takých Banskobystričanov alebo Topoľčancov.

    • Kto tu miki hovorí o nejakych registračkách kde si to nabral,stačí súpiska hned na začiatku súťaže ktorá by bola schválená aj podpismi ostatnych mužstiev a hned by každý vedel kto tam bude hrať,žiadne dopisovanie počas súťaže .

     Tak ešte raz a naposledy nepotrebujem tu nikoho presviedčať je to môj názor za ním si stojím ,a ak má niekto iný nikto mu ho neberie.

     HCZM nevymyslel nič nové čo sa týka hokejovej mestskej súťaže lebo takych je v iných mestách dosť ,vymyslel len suťaž bez pravidiel a bez obmedzenia výkonnostne lepších hračov ktoré na rozdiel v tych iných mestách tie pravidlá majú stačí kliknúť na uja googla a nájdeš čo potrebuješ .

     Ako perlička je dopisovanie hráčov na súpisku počas súťaže je fakt užasná vec ,pardom totálna blbosť.

     Na záver nech HCZM pokračuje v tom dalej myšlienka je dobrá treba im poďakovať ale nech to má pravidlá a bude to bez podobnej diskusie.
     No a ked HCZM chce pritiahnuť divákov na dobrý hokej no ved nech urobia mužstvo a nech hrajú 2 ligu základ už maju v mužstve Torpeda

     • Hráč alebo divák nie je to jedno urob mužstvo bez druholigistov a potom sa vyťešuj ak vyhrate takúto súťaž
      Morálnym viťazom je mužstvo Amatéri Hostie chlapci si chceli zahrať hokej no ale zahrali by si hokej,a čudoval by som sa ak by sa po tohtoročnej skúsenosti ešte budúci rok prihlasili ak to bude pokračovať

     • v podstate to je jedno…ale ak si divak,nikto ti nekaze sa chodit pozerat, ak si hrac nikto ti nekaze hravat a ak si len pisalko poziadaj vybor so zaujmom o organizovanie ligy a mozes sa angazovat….neviem si ani len predstavit ako velmi sa tesim a ako velmi som spokojny…

 8. to DUSAN:
  a čo sa ťýka k zápasu k Amatéri, Slažany vyhrali 13:2, tak prepáč máš pravdu dali sme o 3 góly viac. tak neviem o čom tu točíš!

 9. HK LEVICE súpiska
  :: Goalies ::
  # Name Date Of Birth Height Weight Age Previous team
  1 Jakub Burda
  18.02.89 177 77 24
  2 Marián Búry
  02.08.83 175 70 29
  3 Tomáš Holzer
  01.04.91 198 94 21
  4 Tomáš Rajnoha
  06.12.92 184 88 20
  :: Defensemen ::
  # Name Date Of Birth Height Weight Age Previous team
  5 Patrik Bačkor
  04.01.94 190 95 19
  6 Miroslav Bevilaqua
  13.09.92 182 72 20
  7 Erik Filip
  05.09.88 180 90 24
  8 Rastislav Horváth
  23.03.80 191 115 32
  9 Mário Ivan
  06.12.89 192 85 23
  10 Roland Javorčík
  05.06.89 187 93 23
  11 Ivan Káčer
  01.09.89 185 87 23
  12 Lukáš Klonga
  24.06.93 0 0 19
  13 Lukáš Kovácsik
  30.03.89 189 90 23
  14 Tomáš Megyesy
  22.11.90 90 188 22
  15 Mário Pitlanič
  17.07.92 186 77 20
  16 Martin Roško
  10.11.94 176 76 18
  :: Forwards ::
  # Name Date Of Birth Height Weight Age Previous team
  17 Patrik Bednárik
  03.11.91 0 0 21
  18 Jakub Bošanský
  22.06.94 0 0 18
  19 Michal Dávid
  28.11.86 180 78 26
  20 Miroslav Filip
  20.07.90 178 76 22
  21 Martin Gálik
  07.06.79 186 92 33
  22 Peter Kiepeš
  22.10.95 0 0 17
  23 Libor Kmeť
  09.09.90 178 72 22
  24 Michal Kmeť
  01.08.88 170 70 24
  25 Ján Littva
  17.11.93 0 0 19
  26 Peter Majerský
  08.10.90 185 78 22
  27 Michal Mäsiar
  08.06.91 178 72 21
  28 Jaroslav Matejov
  28.08.73 185 85 39
  29 Ladislav Ostertág
  25.09.89 181 78 23
  30 Marcel Ozimák
  29.04.73 175 82 39
  31 Andrej Prandorfy
  08.08.93 0 0 19
  32 Peter Segíň
  29.03.87 177 80 25
  33 Tomáš Segíň
  25.01.86 178 88 27
  34 Juraj Vrťo
  10.04.93 0 0 19
  35 Adam Záhorský
  11.10.93 0 0 19

 10. Prosim Vás už tu neospevujte mužstvo Torpéda ak ma niekto v mužstve 8 alebo koľko registrovaných hráčov v HK Levice ktoré hrajú 2 ligu a prídu si sem cez víkend urobiť exibiciu s poloamatérmi a amatérmi tak je to skôr na zamyslenie ,nechapem čo si tu chceli bratia Segíňovci vlastne dokázať,dať sám 9 gólov Amatérom z Hostí no to už je len úspech .

  • k tym 8 hracom z LV pre upresnenie su len styria a z toho jeden je brankar….a kto ma problem so seginovcami, odchovancami moraveckeho hokeja sa nato pozera trosku zo zleho uhla….

   • zo zleho uhla nesranduj viem ze su odchovanci ZM hokeja ale registrovaní na supiske HK Levice samozrejme je pekne sa na nich pozerat ako hraju hlavne ak su tam Amateri z Hostí jasne ze maju na 2 ligu preto je smutne ze chcu prezentovat svoju kvalitu v takejto suťaži

    • Dušan, myslel som si že sa k takémuto osočovaniu neznížiš ale veď je to tvoj osobný názor! A nadávať na seginovcov to je tiež na zamyslenie keď ich veľmi dobre poznáš. Mali ste presilovku 5:3 45sek. a nevyužili ste ju tak problém hladaj vo svojom mužstve nie v našom!!!

 11. Kvalitny zapas, nenudil som sa cele tri tretiny. Torpeda GRATULUJEM. Oproti minulemu roku zlepšenie. Segin T. vyborny hokejista bolo sa na čo pozerat ( len niekedy viac prihravat ,je to len moj pohlad….. Herny štyl sa mi viac páčil v teame Slažany ktorym takisto GRATULUJEM. Velka vdaka patri aj organizatorom že umožnili takuto sutaž a starali sa o jej chod. Bufet prijemne prekvapil. Ladari bohužial neprekvapili ale je to na zamyslenie pre Technicke služby ZM. Vdaka všetkym teamom za ich učast a sprijemnenie volneho času počas vikendov. Dakujem fanušik ladoveho hokeja.

  • Dobrý večer

   Súhlasím s Vami -zápas musel byť oku lahodiaci pre diváka a aj ja som mal pocit, že išlo o kvalitné stretnutie, k čomu prispela aj mimo hráčov,tiež 3jica rozhodcov.
   Ďakujem za pochvalu na moju osobu je to príjemné si prečítať aj pozitívnu reakciu!
   Tiež súhlasím aj s vašim postrehom o to častejšie prihrávanie . hlavne včera bola jedna situácia keď sme šli 2 na 0 a som to zakončil najhoršie ako sa len dalo, a to strelou namiesto prihrávky!!!
   Súhlasím, že boli herne lepšie Sľažany, ale ako isto vieme niekedy to nestačí. Mali veľkú šancu otočiť stretnutie v ich prospech v presilovke o dvoch hráčov.
   Ja osobne by som vyzdvihol výkon brankárov na oboch stranách – veľmi slušné!
   Tech.služby mesta ZM by si mali uvedomiť a zamyslieť sa nad tým koho zamestnávajú na zimnom štadióne.Už toho bolo až až podla mňa!!
   Ďalej by som ja Vám chcel poďakovať za záujem a chuť prísť, pozrieť si cez víkend zápasy a podporiť MHL v ZM.
   Vaša reakcie určite potešila nás hráčov a aj organizátorov a aj kvôli takýmto ľudom ako ste vy sa to oplatí robiť !
   Takže ďakujem aj ja Vám!

   Tomáš

 12. Pekný zápas dnes!!! Ďakujem organizátorom a obom mužstvám za krásny športový zážitok. Hokej na vysokej úrovni. Gratulujem víťaznému mužstvu!

   • Pripájam sa aj ja V prvom rade nášmu teamovemu úspechu- dnes slušne takticky zvládnutý zápas TORPEDA!!! Taktiež patrí VĎAKA aj rozhodcom a organizátorom ,a ľuďom čo nemalou mierov prispievajú k tomu aby to fungovalo, ako je team na časomiere atď!!!
    V mene teamu TORPED ďakujeme našim najbližším a fanúšikom, čo Nás chodili podporovať a verili a priali nám. Neprajníkom ďakujeme tiež aj to nás posunulo k titulu 😛

    Ja osobne ďakujem Technickým službám mesta ZM ze zamestnávajú tak TOP ľudí ako je ladar: Artur alebo ako sa vola – a odkazujem mu ze je najlepší z najhorších!!!!!!!!

    Komentáre na rozhodcov Jana Š.a Miša Š. si nechajme pre seba, keď sa zamyslíme, tak si uvedomíme to, že keby ich nebolo neviem kto by bol ochotný sa tam postaviť a rozhodovať a niekedy si doslova vytrpieť to čo sa tam dokazuje voči nim.Odporúčam každému takémuto si to skúsiť na vlastnej koži!!!! Samozrejme chyby robím ja ,ty ,on, atď ale chlapci čo sa Vás to týka uvedomte sa!! A k Milanovi M. je mi to až smiešne aj dnes na zápase a aj tu kritici :))) Ten Človek pískal Majstrovstvá sveta a dostal sa tam výkonmi a už ako dopadol tak dopadol ale ako rozhodca je TOP tak jemu niečo zazlievať – to mi vytvára úsmev :))))) Budme radi že tu tých pár stretnutí odpískal.

    Gratulujem aj chlapcom zo Sľažian k dobrému a kvalitnému stretnutiu ako sa na boj o prvenstvo patrí a samozrejme gratulácia k 2.miestu!!! Škoda tých (podla mňa) pár prehnaných vecí a tomu divnému záveru, ale to patrí niekedy k tomu a aj diváci si prišli na svoje 🙂 A tiež je (podľa mňa) škoda pár individualít vo vašom teamu – niekedy je menej viac! Úprimne to píšem a prajem titul na bud. rok.

    Ešte bude zaujímavý súboj o tretie miesto – som veľmi zvedavý či team ZM B opäť odsunie a dá bokom svojho dlhé roky (podla mňa) fajn golmana Janka D. a povolajú si niekoho iného (ale čo nieje zakázané je povolene ;). Každopádne si myslím, že by to stretnutie mala rozhodovať 3jica rozhodcov ako dnes. A nech vyhrá lepši team, tak ako aj dnes!

    Tak Športu zdar a Ďakujem že rešpektujete môj názor samozrejme kritiku a Váš názor si rád prečítam 🙂

    PS- ešte jeden odkaz pre fanúšikov tohto fóra, každý ma svoj vlastný názor na to či ono, taktiež aj svoj pohlaď na takú ci onakú vec, ako niekto iný, tak sa tu neosopujte atď…chodia sem aj mladý hráči HCZM a iný.
    K tým súpiskám teamov – možnosti ma každý rovnaké, ambície niekto vysoké niekto žiadne..atď, čo sa týka umiestnenia – niekto si proste len rad vypne hlavu a zahrá si hokej s kamarátmi a odreaguje sa od každodenných starostí a problémov a nepozerá na umiestnenia a niekto chce za každú cenu vyhrávať a robí preto maximu- to je proste tak a nikto to nikdy nezmení. 🙂 Takže zbytočne sa tu riešia tieto veci….

    Tak ešte raz športu zdar.
    Vidíme sa naposledy v Nedeľu pri preberaní trofeje 🙂 odporúčam prísť!

    TomአS.
    Team Torpéda
    RW 🙂

    • Dobrý ďen pán Segíň, veľmi rád by som vedel koľko nastrielate gólov za sezónu v lige v ktorej hrávate aktívne. Ďakujem. 😀 😀

 13. Chlapi nahadajte sa len si dajte doporiadku vase interne pravidla a hrajte dalej.Uvedomte si ,ze ste vzorom hlavne pre Vase deti a dorastajucu mlades.Drzim Vam vsetkym palce a aby Vam sluzilo zdravicko.Sportu zdar.

 14. pekne ste sa rozpisali, len keby ste tu aspom nepisali hluposti vsetci!!! Vyplakavate, urazate, chvalite sa, ale ani jeden z vas nepodakoval organizatorom za to ze sa vobec nieco v takom zasmradenom meste ako su moravce zorganizovalo.

 15. nechcel so sa uz zapajat do tejto debaty lebo kazdy si obhajuje svoju pravdu ale napisem nieco k prispevku Anonyma.

  Ked tu spominas nejakych ludi ktorí sa pricinili hokej ZM tak je to v prvom rade Slavia ZM a ludia ktori vtedy s hokejom v ZM zacali hrala sa oresna krajska sutaž.
  No a nemozem nespomenut byvaleho predsedu družstva JRD Topolcianky p.Halaka ktory sa vlastne postaral v tej dobe o to aby bol stadion zastreseny a dovolim si tvrdit ze nebyt jeho tak štadion nie je dodnes zastreseny tak ziadne mesto ZM ale Halak z Topolcianok sa postaral o zakrytie stadiona. A nechcem tu menovat ludi ktori stali pri zrode hokeja v ZM po postaveni Zimneho stadiona poznam ich velmi dobre a patri im za to vdaka

  A tvoja matematika kolko by tu malo byt hracov za 30 rokov je strasne zavadzajuca pretoze zimny štadion ktory funguje len 2, 3 mesiace v roku nevyprodukuje nič len polovicnych hokejistov a aj takych ako ich vy volate ze vetrovkári. Cize v ZM sa nikdy poriadny hokej hrat nebude ak… nebude stadion fungovat celoročne a ak mestu ZM na tom nebude zalaezat potom to bude len horsie a horsie a tych par talentov co tu je sa len pricinenim svojich rodicov zdokonalovali v Nitre alebo V Leviciac lebo mesto ZM im nebolo schopne poskytnut podmienky na dalši hokejovy rast

  Teraz k Muzom B je to len nazov nic ine v prvom rade to bola partia hokejistov z Hostoviec ktorych bavil hokej a az potom sa k nim pridali byvali hraci ktorí hrali 2 SNHL a hokej chceli hrat dalej lenze nemali kde a nie tak ako to pises ty a ked ta to tak trapi tak buduci rok sa mozu volat aj Bezdomovci
  Preco maju šatnu no preto ze platia clenske a patria pod HCZM mozes sa tam prihlasit aj ty zaplatit clenske a daju ti mozno šatnu je to zo suhlasom hokejoveho vyboru HCZM
  Nie je to ziadna uzavreta spolocnos su to chlapci ktorí odohraju za rok skoro 50 zapasov plus turnaje v LV albo Trencine a vsetko si platia sami a je len na ich rozhodnuti koho medzi seba zoberu a koho nie je to ich vysostne pravo.
  A nie je pravda ze s nikym si nechcu zahrat ze ostatni su pre nich podradni zahraju si s kazdym kto ma zaujem
  Dalsia vec Muži B sa nemali co starat o odchovancov mladeznickeho hokeja o tych sa malo postarat HCZM naco tam funguje vybor.

  Zl.Moravce muži B je len nazov nič ine partia nadsencov ktora sa chce zabavit hokejom a vsetko si platia sami

  Tvoja poznamka o nejakych pozapasovych aktivitach je hruba urazka tychto chlapcov nikto nic nemusi platit a nikto nic do nicoho nenuti okrem dohodnutej sumy na zaciatku sezony a tie peniaze sa vyberaju preto lebo uz od augusta chodia hravat do LV a kto im plati za lad mysliš že mesto ZM alebo HCZM nikto kazdy sam a je to dost penazi, kazdy ma možnost si urobit a zorganizovat takuto partiu hracov na co vsetci cakaju.

  Samozrejme nechapem poznamke ze co by som mal ako dobrovolnik urobit pre druhych ludi v tomto meste preco ja, nech sa stara mesto je tam dost platenych ludi a nie kydat na seba v pochybnych novinovych platkoch.

  Este k tejto sutazi Mestskej alebo akej ligy ano tam kde neboli pravidla to vzdy skoncilo po 2 rokoch v inych mestach
  a nerozpravaj mi tu o tom ze by tu nemal kto hravat
  Ano ako obcan mesta by som privital ak by tu hrali len moravcania a nie aby sa sem chodili vysantit hraci z BB LV NR ktori este donedavna hrali alebo hravaju nejaku hokejovu sutaz.
  A uz ked si tu pri tom vyplakavani tak kto sem prvý zacal vlacit hokejistov z Nitry LV a BB muzi B to urcite neboli ani by to neurobili ak by to neurobili ostatne mužstva TAK KTO Z KOHO BOL POKAKANY

 16. Nechcel som ale musím, ty „OBČAN MESTA“ a asi aj pravdepodobne aj aktívny hráč „ B „.
  Na margo Zlatomoraveckého hokeja a mužstva ZM „B“ ,keby nebolo pár ľudí v tomto meste a to myslím za posledných cca 30 rokov tak nemáte ani hokej a tobôž ani štadión, tak poprosím trošku úcty tým ľuďom aspoň v tomto smere. Robili a robia veci v správnej viere že hokej sa v našom meste hrával , hrá a bude hrať, a že spravili aj chyby a kto ich nerobí ? Aha pardon zabudol som miki je bezchybný.
  A teraz trochu matematiky, tak za 30 rokov by tu malo byť cca 500 hráčov čo boli odchovaný na ZM hokeji, sú odchovanci ktorí hokej z rôznych dôvodov nehrajú (zdravie, rodina, vek , atď. …) plus tu máme hráčov z bývalej podhorskej ligy a s okolitých dedín. Tak môj odhad je že v ZM by malo zostať aspoň 150 aktívnych hráčov. V MHL môže hrať 7 x 23 = 161 plus brankári. Čiže hráči s vonku musia hrať, lebo v Moravciach nemá kto.
  Teraz ZM „B“, drvivá väčšina sú hráči ktorí v Moravciach hrávali ako posledný 2. SNHL. , vystupujú ako jediný hokejisti v ZM tí ostatný sú vetrovkári a hráči pod ich úroveň, aspoň podľa ich vyjadrení ktoré reprezentovali ZM a okolí pri založení ligy v 2011 a svedčí o tom aj tento web. 15. Novembra bola vyhlásená súťaž AHL a 27. Novembra tam ZM „B“ nebolo ešte prihlásené , ale 5 mužstiev už áno, až na výzvu HC ZM na webe ste sa prihlásili 28. Novembra . Teraz keď ste zbadali že táto liga je nad vaše schopnosti a sú tu aj kvalitnejší hráči ako vy tak sa snažíte len očierňovať a plakať na zápasoch a vyhovárať sa na pravidla že prečo su není také a onaké , a neustále riešiť rozhodcov všetko možné robíte len nehráte, svedčili o tom zápasy vlani ZM „B“ vs ZM JUNIORI, a tento rok S Dynamom a s Torpédami zo zápasov ste spravili frašku to vaše večné mudrovanie na lade. Spravili ste to čo všetci ostatný doniesli ste si hráčov, ale tie zvyšné mužstvá sa nepýšili a nepovyšovali ako vy ale boli si vedomí svojich možnosti a tak hneď od začiatku si zavolali hráčov a neriešili to ako vy.
  Otázka na teba miki ako na občana mesta prečo keď v Moravciach zanikol mužský hokej sa ZM“B“ neujalo odchovancov ZM mládežníckeho hokeja ale sa stali uzavretá spoločnosť vyvolených ktorí ako jediný majú k dispozícii šatňu (keď tí vetrovkári a hráči pod úroveň sa prezliekali na striedačkách) a zadarmo lad. Hráči ZM „B“ sa hostia a hostili z ladármi počas ich pracovnej dobi . Vtedy si nebol občan tohto mesta len teraz viež byť keď sa ti to hodí (je to tak Moravecké).
  Odpoveď na tvoju otázku prečo tu nehrajú moravčania – prvá je tá matematická hore, a druhá je tá presne kvôli takým ľuďom ako si ty a ako ZM“B“ . V lige vidím hrať hráčov čo sú čerstvý odchovanci mládežníckeho ZM hokeja a tipni si v akom mužstve ? Ja ti to poviem všetkých možných len nie v ZM“B“ a nie žeby neboli dobrý len nemajú peniaze na vaše pozápasové aktivity. Česť výnimke ale tu museli zobrať lebo nikto s nich nevládal, o tom svedčí aj tohto ročná štatistika.
  A prečo nechodia ľudia na zápasy? Čo si chcel vidieť na zápase s Torpédami, prvá polovička pekný hokej ale o tej druhej sa to nedá povedať tá zatienila všetko na čo sa dalo pozerať. Hráči ZM „B“ v jednom kuse riešili všetko možné a poukazovali na všeličo len nehrali hokej , a potom tie fámy čo šíria takí ľudia ako si ty o tejto lige tak to sa neni čo čudovať že ľudia nechodia na hokej.
  A ešte k tvojej „reálnej“ predpovedi že za dva roky skončí táto liga a to že je zlá, čo si ty ako dobrovoľník na úkor svojho voľného času a rodiny zorganizoval pre druhých ľudí v tomto meste? Asi nič lebo aj to ZM „B“ by nebolo nebiť jediného človeka ale pochybujem žeby ten vystupoval pod takýmto pseudonymom.
  A jednu vec ťa poprosím neporovnávaj tu druhé ligy je to neporovnateľné, tu není ani finančná a ani hráčska základňa aby sa tu dávali obmedzenia hráčom.

  • Po prečítaní tohoto komentáru nemôžem nereagovať.Do týchto komentárov sa nezapájam ale keď nevie niekto zniesť prehru Torpéda a nepravdivo špiní na chalanov,ktorý toto nečítajú a nevedia čo niekto o nich píše je velice ale velice nefér.Pôjdem doradu a pokúsim sa vyvrátiť tie nepravdy ,ktoré si napísal.Som jeden s tých , čo hrajú dlhé roky za B-mužstvo.Myslím,že každý s nás má úctu voči všetkým,ktorý budovali všetko okolo štadiona.Mnohý s nás o tom pravdepodobne vedia oveľa viac , ako ty.Na tvoju poznámku ,aký sme my bývalí hráči s 2SNHL môžem povedať len zo ,že zase si mimo.Z celej tejto partie v nej boli registrovaný tak 4-5 ti a aj to väčšinou zohrievali striedačku pokial nebol rozhodnutý zápas.Ďalší možno traja hrali naposledy za dorast Topolčianok za éry p.Haláka a to je už cca 20 rokov.Ostatný majú už svoj vek a nikdy ani poriadny hokej nehrali a ten zbytok sú chlapci , ktorý to začali hrať pre zábavu a pravidelne tam chodia.Tekže neviem z čoho si poskladal tie nezmysli o hráčoch z druhej ligy.JE VEĽKÉ KLAMSTVO , ŽE NIEKTO S NÁS SA VYJADRUJE O NEJAKÝ VETOVKÁROCH ALEBO HRÁČOCH POD ICH ÚROVEŇ.Každý s nás má úctu voči všetkým,ktorý hrajú hokej na akejkoľvek úrovni.Je velice neseriózne keď tvrdíš takéto nezmysli.Slovo vetrovkár sa objavuje v iných príspevkoch a nepatrí do nášho slovníka.Čo sa týka prihlásenia do súťaže.Prihlásili sme sa neskôr , lebo sme mali v mužstve rozdielne názory názory na prihlásenie sa do súťaže aj kôli takýmto luďom ako si ty.Čo sa týka poznámky , že sme zistili , že niektoré mužstvá sú nad naše schopnosti.Všetci sa velmo dobre poznáme a dobre vieme kto na tom ako je.Každý vie , že aj Torpéda,Slažany a aj Medvede bez posíl budú hrať o cca polovicu slabší hokej ako hrajú.To vidím aj na našom mužstve , že keď nám prídu dvaja-traja hráči je to iné mužstvo.Z prvej štvorky sme mali na dvoch zápasoch posili na rozdiel od iných mužstiev, kde je polovica alebo aj viac chalanov Takže o čom to píšeš,veď tu plačeš len ty.My sme dostali debakel od Slažian a neplakali sme že čo tam mali za hráčov.Rozhodcov nebudem komentovať.Pred rokom , keď sme vvhrali nad Medveďmi ,tak si bol možno jeden s tých čo boli vytešený z toho,že sme im za pomoci posíl dali desať golov. Čo sa týka uzavretej spoločnosti nášho družstva.Spýtaj sa aj svojich kamošov ,koľký chodievali s nami trénovať po minulé roky.Na poznámku ohladom šatne Ti poviem len toľko,že keď prispeješ na štadion napr,vchodovými plastovými dverami ,budeš chodiť pomáhať malovať čiary , malovať šatne a nie jednu,upratovať budovu a kopu iného ,tak možno ti dajú šatňu .Lenže to treba urobyť a nie len o tom písať.Prezliekanie iných na striedačke funguje le v tomto meste,ale neviem čo s tým urobý naše društvo.Nám sa to nepáči,ale to rieš s kompetentnými .Ja viem písať o tom vieš , ale niečo pre to urobyť to už je iné. Pozápasové aktivity niektorých hráčov sú čisto ich súkromná vec a či sa na nich zúčastnia aj ladáry to nech rieši ten , kto sa má starať o ich kontrolu a výkony na pracovisku v rámci náplne práce. Ja neriešim , čo kto robý vo svojom volnom čase.Viac sa k týmto témam nebudem vyjadrovať a nechcem na nikoho útočiť ani sa s nikým hádať,ale neubližuj luďom,ktorý na teba neútočia ani Ti nijako ináč neublyžujú a hlavne keď sa to nezakladá napravde.

 17. Myslim, ze mate pravdu obaja, liga neni zle urobena chyba mozno trochu viac koncept pravidiel aby muzstva nemali hracov, ktori hravali 2. ligu alebo aktivne hraju juniorku v BB a pridu sem a rozhodnu zapas…
  V kazdej amaterskej lige je pravidlo, ze aktivny hrac, myslim tym registrovany hrac ktory hrava ligu, by sa nemal zucastnit amaterskej ligy… neviem ci chceme nazvat nasu ligu amatersku pretoze kazde muzstvo ma hracov co hraju alebo hrali hokej.. Bohuzial tym vznika velky nepomer v urovni hokeja, prve 4 muzstva mozu spolu superit kdezto posledne tri nemaju az take velke sance (nechcem tym nikoho urazit, ale treba sa na to pozriet aj s tejto stranky)
  Takisto hrac ktory hraval pravidelne registrovanu ligu, by sa nemal zucastnit ligy amaterskej povedzme 5 -7 rokov.
  je to samozrejme vec organizatorov…
  link na Amatersku Hok Ligu v Novom Meste nad Vahom, len pre inspiraciu ohladom pravidiel.. http://www.ahlnm.banda.cz/clanek/99716/pravidla-sezona-2012-2013/

  • ale toto nie je amaterska hokejova liga, ale mestska hokejova liga a co sa tyka aktivnych a neaktivnych hracov len tolko….ked je niekto aktivny hrac a hra druhu ligu par rokov by nemal hrat,ak hral niekto roky extraligu a uz roky nehrava by uz mohol hrat????ved uz nie je aktivny a pri tom urcite ovela lepsi ked hral najvyssiu ligu….pravda je ta,ze kto chce ten si problem vymysli….nezober to v zlom prosim ta

 18. ja sa tu vobec nemam chut hadan, ani som nenapisal ten prispevok za tym ucelom…pozri si rozpis ladu kolko partii si chodi u nas zahrat hokej a z toho polovica je vetrovkarov…neviem kde by si chcel dat dohromady aspon tych 7 muzstiev kolko tu je,keby nechodili cezpolny….ale viem urcite keby mam take muzstvo ako je becko co hravaju spolu desatrocie,tak by som ho nerozbijal cudzimi hracmi….to je moj nazor…kazdy ma svoju pravdu a zbytocne sa o tom hadat…liga je dobre urobena, len skoda ze neni viac volneho ladu na zapasy….

 19. na to ti mozem odpovedat tak ze aj becko hra kolektivne a ak potrebuje zavola si hracov ktorych pozna
  ale trochu to rozoberiem
  –v kazdom meste kde taka to sutaz funguje su urcite pravidla obmedzenia hračov prečo, no preto aby nevznikli taketo hadky (a kde to tak nebolo sutaz skoncila behom 2 rokov co je realne aj teraz v ZM.

  — pre koho bola tato sutaz vlastne zorganizovana pre hokejistov zo ZM a okolia alebo pre Nitrancanov Levicanov Bystricanov ved si len spocitaj skoro v kazdom muzstve je 5,6 cudzich hracov 7 krat 6 je 42 cize mesto ZM poskytuje ladovu plochu 42 hracom z inych hokejovesich miest ako obcan mesta sa mozem spytat a preco tu nehraju Moravcania

  — no a argument tvojho brata a aj mozno celeho vyboru HCZM preco tu mozu hrat bol taky aby bola sutaz kvalitna aby sa mali ludia na co pozerat …… no a zapas ZM B s Vami bol pekny zapas dalo sa na to pozerat az na tych dementnych rozhodcov ,,,, vieš kolko bolo ludi asi 30

  Na zaver urcite by Becko nikoho nevolalo ak by tak robili aj ostatne mužstva
  Toto ma byt sutaz pr Moravcanov a nie hracov z inych miest ktori ked su taki frajeri nech si hraju 2 ligu

 20. rozdiel je v tom, ze nasi chlapci chodia hravat pravidelne, lebo je to o kolektive a nielen na jeden zapas si zavolam hracov….je jasne ze sa citili slabucky ked to urobili….ja im to nezazlievam,mna to tesi ze to urobili….aspon vidiet aky mali strach z prehry.

 21. tvoj brat vymyslel taketo pravidla teda vlasne je to bez pravidiel a vase muzstvo by bez hracov z LV a Tomáša Segina co dokazalo asi nic cela sutaz je len o tom kto si akeho hraca prinesie a to plati aj pre Slažany Medvede a vasho muzstva Beckari nie su slabi len vyuzili to co je dovolene

 22. gratulujem beckari,posilnenim sa na nas zapas brankarom a dalsimi hracmi ste len dokazali, ake je vase muzstvo slabucke a aky ste mali pred nami respekt….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.