OZNAM pre rodičov

Každoročne SZĽH žiada aktualizáciu údajov jednotlivých registrovaných hráčov. Preto potrebujeme podľa zoznamu, doplniť aktuálne fotografie registrovaných hráčov.
Zoznam:
Eduard Mandelík
Jakub Krčmárik
Šimon Mikla

Fotografiu prosím zaslať v elektronickej podobe na hczm@hczm.sk

Návod: Mobilom, alebo iným zariadením urobiť fotografiu hráča, tak aby bolo za ním čisté pozadie, najlepšie stena bez políc, obrazov atď. Následne zaslať na email.

vzor:

Ďakujem Branislav Bartek

Športové oblečenie

Chcem dať do pozornosti možnosť zaobliecť naše deti do jednotných klubových farieb (viď obrázok). Jedná sa o tréningovú súpravu a zimnú bundu s logom a nápisom HC Zlaté Moravce na chrbte (nápis a logo nažehlené a na bunde logo vyšité). Oblečenie by hradili rodičia a cena bude závisieť od počtu záujemcov, ale je veľmi zaujímavá. V prípade záujmu kontaktujte Jozefa Mihalíka 0908 722 709. Budúci týždeň budú vzorky a chcel by som spísať veľkosti detí.

Ďakujem
Jozef Mihalík

0908 722 709
člen výboru HCZM

Mladší Žiaci, rodičovský zápas

Rovnako, ako naši starší odchovanci, tak aj naši mladší žiaci, nastúpili proti svojim rodičom. Bol to tuhý boj, v ktorom predsa len zvíťazili skúsenosti rodičov. Účasť bola takmer dvojnásobná, takže sa nás vo VIPke pri guláši, chlebíčkoch a iných dobrotách, zišlo hojne. Všetkým, ktorý prispeli, veľmi pekne ďakujeme.

Aj touto cestou, v mene oboch trénerov a vedenia klubu, sa chcem mladším žiakom poďakovať, za úspešnú sezónu a reprezentáciu nášho klubu.

Branislav Bartek

Starší žiaci, rodičovský zápas

V stredu, v prvý jarný deň, si starší žiaci zmerali sily so svojimi rodičmi. Zahrali sme si aj my tréneri a naši starší odchovanci. Rodičia napriek chýbajúcim silám (aj napriek dopingu na striedačke), predsa len ukázali, že ešte nepatria do starého železa. Po zápase bolo posedenie pri guláši a iných chutných dobrotách, ktoré pre všetkých pripravili rodičia.
Všetkým ďakujem za vydarenú akciu.

Aj touto cestou, v mene oboch trénerov a vedenia klubu, gratulujem všetkým hráčom starších žiakov k 2.miestu v II.lige a chcem sa poďakovať, za úspešnú reprezentáciu nášho klubu.

Branislav Bartek