AHL – HK 63 Slažany : HC Zlaté Moravce Juniori

V sobotu dňa 28.01.2012 sa odohralo ďalšie riadne stretnutie AHL medzi  HK 63 Slažany a HC Zlaté Moravce Juniori. Začiatok stretnutia napovedal, že sa odohrá ďalšie kvalitné stretnutie. Po prvom vsietenom góle domácich HK 63 Slažany, prevzali iniciatívu hostia HC Zlaté Moravce Juniori a vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Po peknej akcii otočili stav stretnutia na 1:2 pre hostí. Takýmto stavom sa skončila druhá tretina zápasu. V tretej tretine prevzali iniciatívu domáci, kedy vyrovnávajúcim gólom na 2:2 prevzali opraty zápasu pevne do svojich rúk. Stretnutie sa skončilo výsledkom 5:2 pre domácich, ktorý nekorešponduje s priebehom stretnutia.

Dnes 29.01.2012 o 16:00 hod. sa uskutoční ďalšie stretnutie AHL medzi Torpéda Zlaté Moravce – HK Medvede Hosťovce, na ktoré Vás srdečne pozývame.