37 komentárov pri “Rozpis ľadovej plochy

 1. Bolo by vhodné aj kontrolovať vstup na ľad v topánkach – v zmysle prevádzkového poriadku.
  Ešte by som navrhoval, aby sa napr. po hodine menil smer korčuľovania.

 2. Dobrý deň,dnes Vás musím pochváliť,zlepšili ste sa v úprave ľadu a vidno že Vám záleží na požiadavkách verejnosti.Ďakujem

 3. Dobrý deň, rada by som vedela či plánujete mať cez tieto jarné prázdniny otvorené pre verejnosť aj doobedńajších hodinách. Ďakujem.

 4. Dobrý deň!Prosím Vás aj budete upravovať vôbec ľad alebo to bude stále ako rozorané pole ako včera sobotu a dnešnú nedeľu? To pred verejným korčuľovaním sa už neupravuje? A za čo sa teda platí?

  • Dobrý deň. Je pravda, že tento rok má návštevnosť na hokejkároch, ktorí sú pred verejnosťou nárast oproti minulosti. Preto zaradíme úpravu ľadu medzi hokejkármi a verejnosťou do plánovaných údržieb ľadu.

  • Hrať 90 min hokej je podľa nášho názoru dostačujúce. Navyše je po hokejkároch minimálne 2 hod. časový úsek, na ktorom hokejkári môžu zostávať.

 5. Keď sme tam dnes boli dnes so školou museli sme čakať pred dverami tak si urobte buď lepšiu orientáciu alebo sa na to proste vykašlite na to!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

  • Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Chyba vznikla u pracovníka, ktorý bol upovedomený, ale zabudol otvoriť predné dvere, pritom bol vzadu v budove. Zhodou náhod nemal človek zodpovedný za rozpisy signál na mobile. Takže vznikla súhra zlých okolností. Ešte raz sa ospravedlňujeme.
   Marian Pánik
   prezident klubu

 6. Dobrý deň, ako sa môžeme prihlásiť na individuálny tréning, ktorý mávate vo štvrtok? Musíme byť členmi vášho klubu?
  Ďakujem, Baláž

  • Dobrý deň. Neviem o čo Vám ide, ale to čo píšete je číry nezmysel. Uzávierka z pokladne je jasná a nepustí. My tombolové lístky nevydávame ako kedysi. Ak sa chcete o tom pobaviť tu je na mňa kontakt: 0915 722 052.
   Pozdravujem. M. Pánik, prezident klubu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.