Rozpis ľadovej plochy

 

Zimná sezóna 2015/2016 je ukončená.

Začiatok sezóny 2016/2017 plánujeme na mesiac október 2016.

84 komentárov pri “Rozpis ľadovej plochy

 1. Zdravím všetkých, najmä tých ktorý sa postarali o to, že sme sa mohli korčuľovať a hrať hokej až do konca marca -čo bolo úplne perfektné, a chcem sa ešte veľmi pekne poďakovať pani Kmetovej a jej dcére ktoré udržiavali poriadok a čistotu v celom areáli z.štadionu,tak ešte raz všetkym veľká vďaka, aj tebe Majo!!!!!!!!!!!Zdeno Žák
  ps.stretneme sa v októbri

  • Zdenko ďakujeme za povzbudivé slová. Ono sa už v tejto dobe veľmi “nepatrí” niekoho pochváliť, ale o to viac nás poteší, keď sa tak stane a cítime, že naše úsilie má význam. Fungovanie zimáku je tímová práca ľudí z HC Zlaté Moravce a poďakovanie patrí im všetkým.

 2. Dobrý deň,
  ja by som sa chcela spýtať prečo je každý pondelok klzisko zatvorené pre verejnosť.
  Je tam aj priestor pre verejnosť a aj tak nič.
  S pozdravom Zuzana

 3. Privital by som nejaky dozor s pistalkou na lade, ako je to bezne na inych zimnych stadionoch. Ked ste uz zvysili vstupne o 100% – cena ako na Slovane. Este by bolo vhodne raz za 15-30 minut zmenit smer korculovania, napriklad by mohol zapiskat ten dozor na pistalke. Inak spokojnost :-)

 4. ja by som sa chcela spýtať prečo ako každé iné klzisko aspom raz neumyjete ľad? skúste sa na toľkom snehu a na tých ryhách korčuľovať!

  • ja som z tade pred chvíľou prišiel a neprišlo mi to až také strašné, tak 2 roky dozadu to bolo oveľa horšie tak neviem prečo sa všetci sťažujú

  • Vysvetľoval som to v príspevku nižšie. Myslím, že ak prídete na začiatku verejnosti, alebo cez týždeň, tak sa pokorčuľujete na dobrom ľade, ten počet ľudí cez víkend však spraví svoje.

 5. Zdravím všetkých čo chodia na verejné korčuľovanie je to super, že je nás toľko, ale ľad jedna veľká katastrofa -to ozaj sa nedá po hodine prejsť rolbou z vodou aby sa dalo korčuľovať??? Keď má niekto prenájom tak sa dá dať ľad naporiadok!!!

  • Je mi ľúto, naozaj by sme to radi robili, nie je to však technicky možné. Nie je možné po hodine verejnosti ísť s rolbou rovno z vodou. Po verejnosti nám trvá úprava ľadu minimálne 45 min a je to úplne na doraz. Pokiaľ bolo viac času tak sme robili úpravu počas verejnosti aspoň na sucho, v tejto dobe však bol veľký záujem o ľad. Pokiaľ by ste však chceli korčuľovať na upravenom ľade môžete využiť prenájom ľadu vo voľných hodinách, začínajú to robiť viaceré rodiny, ktoré sa dajú dohromady a zložia sa na ľad, pričom si niektorí pokorčuľujú a niektorí si zahrajú hokej. Všetko dobré.

  • Musím ešte raz reagovať, lebo aj medzi prenajmami keď sa hrá hokej tak sa dá upraviť ľad za 15.min.aj vodou aby sa dalo korčuľovať slušne, takže si myslím, že vrámci verejnosti by to išlo tiež

   • Je viacero technických dôvodov, prečo to nejde. Ak sa chcete o tom porozprávať viac zavolajte mi, moje číslo je v kontaktoch, inak mi musíte iba dôverovať. Hlavný rozdiel v prenájmoch a verejnosti je ten, že pri prenájme sa korčuľuje cca 30 ľudí po celom ľade a pri verejnosti v sobotu a v nedeľu cca 100 ľudí v kruhu. Ten rozdiel ľudí urobí neporovnateľne viac snehu. Pekný deň.

 6. Ani daka myni liga by neuskodila zozbierat drustva alebo turnaje tiez sa da nieco irganizovat a zaribyt treba len skusit a verit si

 7. Dobrý deň,

  chcem len vyjadriť názor, že za návštevu klziska by mali platiť všetci, čo sa nachádzajú na ľade, a malo by byť jedno či má 0 alebo 80 rokov alebo či má alebo nemá korčule. Vzhľadom na to, že som veľmi rada, že Moravce majú vôbec nejaký štadión, by to možno pomohlo rozpočtu, aby mohol byť otvorený aj na ďalší rok. Aj keď pri súčasnom rozpise pre verejnosť, sa tam možno dostanem ledva raz za týždeň, ako občan si vážim aj to. Ďakujem za pozornosť.

 8. Dobry vecer,chcem sa opytat ako je to s 3r dietatom a doprovodom?Mate napisane ze dieta do 6r ma zdarma a doprovod je 1e.Preco som platila 2e?Nejak mi to stale nieje jasne,kedze ja ako doprovod som sa neprisla korculovat?

  • Dnes som sa o tom rozpraval na stadione, mozno aj s Vami. Je to tak, ze by ste mali v takomto pripade platit 1€. Podal som usmernenie v pokladni aby sa to uz nestalo. Ospravedlnujem sa.

 9. prosim aspon nechajte cez jarne prazdniny pre deti otvorene klzisko, sme rodicia a nemame kedy ist pocas pracovnej doby dospelakov na klzisko s detmi. Potom zATVORTE, verim ze sa urcite deti cez jarne prazdniny budu chodit ako aj dospeli, dakujem.

 10. Tiež si myslím, že pre verejnosť v pracovné dni by mohol byť štadión neskoršie otvorený. Pracujem min.do 16 h a korčuľovanie nehrozí. A je nás asi dosť. Aj deti majú popoludní rôzne aktivity, nie každý má voľno. Možno by ste mohli skúsiť aspoň 2 dni posunúť verejnosť na neskorší čas.

 11. Naozaj sa dlho zvažovalo ako to spraviť aby aj cez prázdniny mohol byť štadión otvorený, ekonomika to však nedovolila. Musíme si zvyknúť, že žijeme v trhovom mechanizme a nejde tu o nejaké nastavenie, alebo nenastavenie o jeden týždeň. Fakt je taký, že či budeme odoberať elektriku 1 deň alebo celý mesiac zaplatíme rovnaký paušál za rezervovanú kapacitu cca 1000€ plus samozrejme odobratá elektrika. Prerátajte si pri vstupnom 1€ čo to znamená. Navyše štatistiky z minulých rokov hovoria jasne o rentabilite. V každom roku sa štadión predlžoval na jarné prázdniny iba z politických dôvodov. Ešte raz musím povedať, že priorita je mať ľad od novembra a možno raz ešte skôr. Návštevnosť je už aj teraz znížená a dosahuje cca 1/3 z januára aj cez víkendy. Ešte raz Vás prosím o pochopenie faktov a nášho dobrého úmyslu ako štadión zastabilizovať a ďalej rozvíjať. Je tam ešte veľa roboty a na to bude potrebný každý cent. Kto to myslí pre deti úprimne tak nám v našom snažení pomôže a pochopí nás. Vynakladáme naozaj nemálo nášho osobného času na to aby štadión išiel a robíme to hlavne pre mládež a šport v meste a okolí ako taký.
  Za výbor HC Zlaté Moravce Marian Pánik.

 12. Dobrý deň, ja som rada aj za to že je vôbec otvorený pre verejnosť aj keď mám 4 deti a cez polrocne a vianocne a jarne prazdniny by sa mohlo viac vyhovieť verejnemu korculovaniu…som spokojna, len by ma zaujimalo ci tam je moznost ako nabrusit korcule a tak… vdaka

 13. Píšete ako chcete mať otvorený štadión, no pritom cez verejné korčuľovanie cez týždeň tam chodí max. 5 ľudí. Tak si uvedomte, že štadión je aj vďaka vám stále v strate. Keď sa zatvorí zrazu tam budete chcieť všetci chodiť. Logika level 5. :)

  • No tak na toto sa nedá nereagovat, väčšina pracujúcich ľudí robí do 15:00 až 17:00 a keď je verejnosť do nejakej 15:00 +-nejaká polhodina tak asi ťažko prídu rodičia s deťmi, iba toľko.

   • Treba pochopiť, že tréningy detí sú tiež dôležité. Keby bola verejnosť posunutá o pár hodín, to by sa tu zase písalo prečo je to tak neskoro a stále dookola. Vám ľuďom ozaj nevyhovie nikto.

   • Ešte sa musím k téme návštevnosti vyjadriť, to chcete povedať že cez víkendy chodilo malo ľudí keď mohli?samozrejme keď bolo pre verejnosť

    • Zaujímavá veta. V 1. rade bavíme sa o týždni a nie o víkendoch a v 2. rade dosť ľudí bolo cez Vianoce cca 4 dni potom to klesalo. Posledné víkendy bolo malé množstvo ľudí. Ale samozrejme, že vďaka aj za nich.

     • Samozrejme vďaka za zimný štadión ale moja prvá otázka znela či nikto nemyslel na deti a na ich jarné prázdniny,lebo si myslím že štadión bol o deťoch a pre deti.

 14. Zdravím, nič v zlom ale to nikoho nenapadlo na začiatku sezóny pozrieť kedy majú deti jarné prázdniny a nastaviť zimný štadión aspoň na tento termín? Zabudol som že žijeme v Zlatých Moravciach!

 15. Nazdar….chcem vedieť prečo by sa nemohol korčuľovať aj v lete ? v lete by sa viac ľudí na to chytilo a viac by ste si zarobili :) ja keby mám tak nie len cez zimu otvorené ale aj cez Leto !!! tak prosím porozmýšľajte nad tým je to super aj inde je to aj v Lete otvorené..tak porozmýšľajte nad tým..ďakujem

  • Treba si uvedomiť, že prevádzka Zimného štadióna v technickom stave ako je náš, ale aj mnoho iných na Slovensku nie je zisková ani v zimných mesiacoch a produkuje stratu. Pri jednaniach s mestom ohľadne prevádzkovania sme sa zaviazali prevádzkovať štadión 4 mesiace za dohodnutú odplatu, ktorá je cca polovičná oproti tomu, čo stál štadióna mesto, keď ho prevádzkovali TsZM. S toho vyplýva, že prevádzka viac ako 4 mesiace v roku nie je momentálne finančne pokrytá. Našou prioritou je aby mohol byť štadión otvorený od novembra. Pozdravujem

  • Čo tak naučiť obslužný personál slušnosti a vyhnúť sa tým nie moc vhodnému vyjadrovaniu pred deťmi hlavne zo strany vašej asi zamestnankyne, ktorá tak hrdo nosi vašu mikinu s emblemom na hrudi . Jej arogantne spravanie a vykrikovanie po luďoch ako po sliepkach na dvore vam robí skutočne nádhernú reklamu. Ani sa nečudujem, že je znížený záujem zo strany verejnosti. Poprosím o pohovor s dotyčnou pani a zjednanie nápravy. Ináč ak sa budú také vysúpenia opakovať pristúpime k podnetu za nevhodné spravanie na verejnom priestranstve pred maloletymi detmi a myslím to vážne. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.